101 Gjëra që duhet të dini për Futbollin

300 Lekë

101 Gjëra që duhet të dini për Futbollin

Në këtë libër do të zbuloni se nga e ka prejardhjen futbolli, ky sport që ka admirues në gjithë planetin, dhe si është zhvilluar në shekuj, cili ishte klubi i parë i futbollit, pse disa stadiume e klube janë me famë botërore, cilët janë futbollistët më të famshëm në historinë e futbollit, golashënuesit, mbrojtësit, mesfushorët e portierët më të mirë. Për ju të apasionuar mbas mbretit të sporteve, ky libër plot e përplot me ilustrime, me informacione e kuriozitete do të bëhet mjaft i dashur. 

Certifikuar për sigurinë nga BE 

ISBN: 978-9928-287-80-9 Mosha: + 8 vjeç

Përmasat: 165 x 225 mm Faqe: 48

Kopertina: Libër me karton të plastifikuar


Write Your Own Review
Po shrkuani për:101 Gjëra që duhet të dini për Futbollin
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme