test_test_test

Seria: Përrallëza për një muaj

Regular Price 600,00 Lekë Special Price 480,00 Lekë
Me karton të thjeshtë
Seria: Përrallëza për një muaj (6 libra)

Kjo seri prej gjashtë librash, secili me nga 30 përrallëza, do t’i bëjë fëmijët ta presin me kërshëri orën e gjumit. Çdo natë, për një muaj, do t’i përkundni në magjinë e përrallëzave të konceptuara me një tekst shumë të thjeshtë, të përshtatshëm dhe të kuptueshëm për moshën e tyre. Ilustrimet shumëngjyrëshe, personazhet e dashura dhe ndodhitë e tyre gazmore do t’i mbartin në botën e fantazisë dhe, jo vetëm që do t’u mësojnë shumë gjëra të reja, por edhe do t’ua zbukurojnë ëndrrat. Gjumë të ëmbël!


isbn:
978-9928-177-79-7
Përmasat:
280 x 200 mm
Mosha:
+3 vjeç
Faqe:
18
Write Your Own Review
Po shrkuani për:Seria: Përrallëza për një muaj
Vlerësimi yt