Bota e kafshëve

800 Lekë
Seria: Zbuluesit e vegjël

Zbulues i vogël, të pëlqen të bësh një udhëtim nëpër botë për të njohur kafshë të të gjitha llojeve dhe për të zbuluar ku dhe si jetojnë ato? Le t’ia nisim nga kafshët shtëpiake, për ta vazhduar rrugëtimin paskëtaj në fermë, në xhungël, në Arktikun e akullt, te shkretëtirat me rërë, te kafshët që duhen mbrojtur, si dhe tek ato të brigjeve e të oqeaneve. Kush fshihet pas dritarezave që përmban libri në brendësi të faqeve? Është detyra jote t’i zbulosh këto thesare të fshehura. Jo më kot quhesh zbulues!


Certifikuar për sigurinë nga BE
ISBN: 978-9928-177-97-1 Mosha: +3 vjeç

Përmasat: 210 x 230 mm Faqe: 16

Kopertina: Libër me karton të plastifikuar


Write Your Own Review
Po shrkuani për:Bota e kafshëve
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme