test_test_test

Për engjëllin e porsaardhur

ALL600.00
Kopertina: Me karton të plastifikuar
Seria: Libra dhuratë

Nuk ka gjë më mallëngjyese dhe më të mrekullueshme sesa ardhja në jetë e një fëmije... Kjo dhuratë e vogël është krijuar posaçërisht për çastet e papërsëritshme dhe të çmuara të lindjes së një bebeje, për t’i uruar asaj mirëseardhjen në këtë botë. Ju këshillojmë t’ua bëni këtë dhuratë prindërve të rinj, ndërsa vizitoni beben e porsalindur. Me ilustrimet e mrekullueshme, fjalët e ëmbla dhe kopertinën me një karrocë fëmije të butë, prej cohe, ky libër do të jetë dhurata e përsosur. Për engjëllin e porsaardhur është gjithçka.


isbn:
978-9995641832
dimensions:
150 x 150 mm
page:
40
Write Your Own Review
You're reviewing:Për engjëllin e porsaardhur
Your Rating