Përrallëza para gjumit për djem

400 Lekë

Seria: Përrallëza të zgjedhura

Ky libër përmban 7 përrallëza

Kur shkon për të fjetur dhe ke dëshirë të dëgjosh ca histori magjike që të bëjnë të ëndërrosh, duhet të marrësh në dorë këto shtatë thesare të përmbledhura në librin “Përrallëza para gjumit për djem”. Sepse, a ka kuptim të flesh pa luajtur më parë piratçe me Gentin, Nikun dhe babanë e tyre, si dhe pa kërkuar dinozaurin T-Reks me Martinin dhe qenushin e tij, Dino? Mos ndoshta, ti ngjan pak me Andin, që kishte frikë nga errësira? Nëse po, në këtë libër ai do të të tregojë se si shpëtoi prej kësaj frike...


Certifikuar për sigurinë nga BE

ISBN: 978-9928-177-56-8 Mosha: +4 vjeç

Përmasat: 230 x 200 mm Faqe: 48

Kopertina: Me karton të plastifikuar

Write Your Own Review
Po shrkuani për:Përrallëza para gjumit për djem
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme