Rrëfenja me zana

1 200 Lekë
Seria: Përralla për të gjitha moshat

Në këtë libër i kemi bërë bashkë të gjitha zanat për ty: zanën e kafshëve e të luleve, zanën e puthjeve e të ylberit. Plot tetëmbëdhjetë rrëfenja magjike të spërkatura me pluhur zanash, presin të zbulohen në faqet e këtij libri. Veç zanave elegante e të shndritshme, këtu do të gjesh edhe zana gazmore e pak të ngathëta, ashtu si edhe nga ato qaramanet... Nëse të pëlqen të bësh shoqëri me zanat, takoji dhe njihi më mirë në këtë libër që të kënaq syrin me ilustrimet fantastike, dhe mendjen me rrëfenjat e rralla.


ISBN: 978-99956-41-01-6 Mosha: +5 vjeç

Përmasat: 300 x 230 mm Faqe: 116

Kopertina: Me karton të plastifikua


Write Your Own Review
Po shrkuani për:Rrëfenja me zana
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme