Eksploratorët sekretë dhe vullkani tymues

500 Lekë

Eksploratorët sekretë dhe vullkani tymues

Njihuni me eksploratorët sekretë, një grup fëmijësh të ditur nga mbarë bota, që i çojnë lexuesit në aventura të paimagjinueshme. Secili me specialitetin e tij, që nga hapësira e deri te dinozaurët, me këta fëmijë që i bien globit e historisë qark, mësimi kthehet në argëtim dhe fëmijët do të duan të bëhen specialistë në fushën që pëlqejnë më shumë.

Çengu dhe lea mezi po presin gjithë emocion të shohin shpërthimin e vullkanit nga afër, mirëpo ca miq të rinj gjenden në rrezik. A do të munden eksploratorët sekretë t’i shpëtojnë në kohën e duhur?

Certifikuar për sigurinë nga BE

ISBN: 978-9928-384-49-2 Mosha: + 6 vjeç

Përmasat: 135 x 200 mm Faqe: 128

Kopertina: Libër me karton të plastifikuar


Write Your Own Review
Po shrkuani për:Eksploratorët sekretë dhe vullkani tymues
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme