Çanta me histori magjike

800 Lekë

Seria: “Çantat me përralla”

Çanta me histori magjike

Ky libër ka formën e një çante prej vërteti, me rrip bojëqielli për ta mbajtur në dorë dhe elegante sa më s’ka, hapet si një çantë prej vërteti, por brenda ka... 7 përralla me personazhe të paharrueshme, që mund t’i marrësh me vete ngado. Merre çantën e dorës, vogëlushe, që të lexosh dhe pastaj të shkosh e të takosh Froin me njëbrirëshin, princeshën e llastuar, Lunabelën e Silverinën... Ato do t’i kesh gjithmonë pranë.

Certifikuar për sigurinë nga BE

ISBN: 978-9928-349-06-4 Mosha: + 3 vjeç

Përmasat: 160 x 210 mm Faqe: 62

Kopertina: Libër me karton të plastifikuar


Write Your Own Review
Po shrkuani për:Çanta me histori magjike
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme