Seria: “Vishu sipas modës” (Koleksioni i veshjeve tropikale)

500 Lekë

Seria: “Vishu sipas modës” (Koleksioni i veshjeve tropikale)

Koleksioni i veshjeve tropikale është shumë interesant. Libri, pjesë e serisë “Vishu sipas modës”, është plot me vogëlushe që po ju presin t’i vishni me shije. Por më parë duhet të zgjidhni një copë pëlhurë nga 12 faqet me pëlhura që përmban libri, pastaj të vendosni mbi të një kallëp, që do ta gjeni te 2 faqet me kallëpë, ta prisni me gërshërë dhe ngjitni te modelja që ju pëlqen më shumë, njësoj si rrobaqepëse e stiliste të vërteta. Në fund edhe mund ta ngjyrosni modelen për të krijuar koleksionin tuaj të veshjeve tropikale.

Certifikuar për sigurinë nga BE

ISBN: 978-9928-349-48-4 Mosha: +3 vjeç

Përmasat: 170x300 mm Faqe: 54

Kopertina: Libër me karton të plastifikuar


Write Your Own Review
Po shrkuani për:Seria: “Vishu sipas modës” (Koleksioni i veshjeve tropikale)
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme