101 Gjëra që duhet të dini për Dinozaurët

300 Lekë

101 Gjëra që duhet të dini për Dinozaurët

Kridhuni në botën e mrekullueshme të dinozaurëve, të këtyre krijesave të jashtëzakonshme që populluan planetin tonë miliona vjet më parë. Zbuloni se si ishin ata, me çfarë ushqeheshin dhe si riprodhoheshin, me cilat kafshë e ndanin territorin dhe si evoluan derisa u zhdukën në mënyrë misterioze. Këtu do të gjeni kërshëri pa fund e gjithçka që ju duhet për të njohur këto kafshë mbresëlënëse, shoqëruar edhe me ilustrime të mrekullueshme.

ISBN: 978-9928-287-01-4 Mosha: + 8 vjeç

Përmasat: 165 x 225 mm Faqe: 48

Kopertina: Libër me karton të plastifikuar


Write Your Own Review
Po shrkuani për:101 Gjëra që duhet të dini për Dinozaurët
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme