Përrallëza për fëmijë 1 vjeç

400 Lekë
Seria: Përrallëza sipas moshës

Kjo është një përmbledhje e mrekullueshme me përrallëza të shkruara enkas për fëmijë 1-2 vjeç. Në këtë libër do të takoni lepurushët kërcimtarë, majmunët gudulisës, një arush të lezetshëm, madje edhe një tigër lozonjar. I mbushur me ilustrime të këndshme, me një tekst të përshtatshëm për moshën e fëmijës suaj dhe me plot ngjarje zbavitëse, ky libër do të mbushë me gëzim jo vetëm të voglin, por edhe ju, në këtë fazë të rëndësishme të rritjes së tij. Shijoni bashkë me të çaste të pafundme argëtimi!


Certifikuar për sigurinë nga BE
ISBN: 978-9928-240-00-2 Mosha: +1 vjeç

Përmasat: 225 x 190 mm Faqe: 48

Kopertina: Me karton të plastifikuar


Write Your Own Review
Po shrkuani për:Përrallëza për fëmijë 1 vjeç
Vlerësimi yt

Produkte të ngjashme